Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

PROJEKT INDYWIDUALNEGO ROZWOJU ” BUDUJĘ SIEBIE” RUSZYŁ!!!

Projekt indywidualny “Buduję siebie” w BIG BENie!

Projekty indywidualne dotyczą rozwoju indywidualnych pasji, zdolności dzieci. Są mobilizacją do robienia postępów, stawiania sobie poprzeczki.

Dzieci wybierają swoją pasję, coś co lubią , czym się interesują(może być to dziedzina pozaszkolna). Na początku tworzą prezentację wstępną pokazującą poziom na którym są w tej chwili, rysującą ogólny kształt wraz z małą podstawą naukową dotyczącą danej dziedziny. Następne projekty są dokumentacją rozwoju w danej dziedzinie. Dziecko robi kolejne kroki doskonalące je w wybranej pasji, tak aby kolejne projekty były coraz bardziej skomplikowane, rozwinięte..

Lili  z klasy 6-tej dziś zaprezentowała swoją pasję którą jest śpiewanie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!!