Dlaczego my czyli BIG BENefits

Dbamy o dobre relacje, rozwijamy i wspieramy komunikację opartą na empatii.

Na co dzień zanurzamy się w języku angielskim:
• podstawę programową realizujemy w dwóch językach;
• zajęcia z native speakerem odbywają się już od klasy “0”;
• w zależności od poziomu edukacji w planie zajęć mamy 7-13 godzin języka angielskiego tygodniowo;
• prowadzimy zajęcia z kultury brytyjskiej.

Przykładamy dużą wagę do nauki nie tylko podstawy programowej, ale przede wszystkim takich kompetencji jak samodzielność, współodpowiedzialność, podejmowanie decyzji czy krytyczne myślenie.

Już od klasy 4 uczymy drugiego języka obcego (hiszpański).

Mamy niewielkie klasy – maksymalnie 17 dzieci.

Dużo czasu spędzamy w ruchu, najchętniej na świeżym powietrzu – na szkolnym boisku, placu zabaw lub wycieczkach plenerowych, a jak pogoda nie pozwala, to na hali gimnastycznej.

Dysponujemy świetnym wyposażeniem – profesjonalna pracownia nauk ścisłych, sprzęt sportowy, wiele dodatkowych pomocy edukacyjnych (gry, mikroskopy, programy multimedialne).

Mamy niewielkie klasy – maksymalnie 17 dzieci.

Dbamy o dobre relacje, rozwijamy i wspieramy komunikację opartą na empatii.

Na co dzień zanurzamy się w języku angielskim:
• podstawę programową realizujemy w dwóch językach;
• zajęcia z native speakerem odbywają się już od klasy “0”;
• prowadzimy zajęcia z kultury brytyjskiej.

Już od klasy 4 uczymy drugiego języka obcego (hiszpański).

Mamy niewielkie klasy – maksymalnie 17 dzieci.

Korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego (komputery, telewizory, rzutniki, tablice interaktywne itp.).

Posiadamy własne zasoby biblioteczne dla uczniów i nauczycieli, które wciąż uzupełniamy.

Cenimy to co zdrowe i smaczne, dlatego prowadzimy szkolną kuchnię, w której przygotowywane są na miejscu świeże i zdrowe posiłki.

Pracujemy przez cały rok – prowadzimy ciekawe zajęcia tematyczne w ferie i w wakacje.

Jesteśmy szkołą bez dzwonków

Nasza przestrzeń:

Zobacz, jak BIG BEN wygląda od środka!

przestronny budynek wybudowany na potrzeby szkoły​

odpowiednio przygotowane sale lekcyjne, wyposażone w projektory multimedialne, tablice interaktywne, sprzęt audio, pomoce dydaktyczne

zewnętrzne boisko z trawy naturalnej

profesjonalnie wyposażona kuchnia wraz z jadalnią