Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Półkolonie Uwielbiam gotować! 05-09.08.2019

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty kulinarne. Mali uczestnicy cały tydzień będą pracowali pod czujnym okiem Pani Moniki.

Podczas zajęć dzieci poznają nie tylko tajniki kuchni, ale także zasady dobrych obyczajów przy stole i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Skupimy się na wzmocnieniu prozdrowotnych postaw u dzieci. Razem przekonamy się, że gotowanie może być łatwe i przyjemne, a zdrowe jedzenie może być smaczne. Każdy dzień będziemy się skupiać wokół jednego tematu przewodniego, np. konkretnego warzywa lub owocu. Będziemy własnoręcznie przyrządzać potrawy, a następnie je degustować. Będzie zdrowo, smacznie i ciekawie!

Jak co tydzień w czwartek pojedziemy na wycieczkę, tym razem do Kawiarni dla dzieci !

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12l, również spoza naszej Szkoły.

Koszt 350zł/tydzień zawiera organizację zajęć i materiały, całodzienne wyżywienie oraz opiekę codziennie w godzinach 8.00-17.00

zapisy: biuro@big-ben.edu.pl

tel. 517-951-287

Więcej szczegółów i codzienne relacje z zajęć na naszym FB https://www.facebook.com/bigbennumber1/