Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Teatr – moja pasja!

Przed nami kolejna wakacyjna propozycja w Szkole BIG BEN:

Półkolonie: Teatr – moja pasja! – 19-30.08.2019

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty teatralne. Podczas dwóch ostatnich tygodni wakacji dzieci będą poznawać podstawy sztuki aktorskiej, rozwijać wyobraźnię i twórcze myślenie. Będą uczyć się współdziałać w grupie, wchodzić w różne role, a także wyrażać emocje za pomocą gestów, słów i ruchu. Oprócz podstawowych ćwiczeń teatralnych, dzieci wraz z instruktorem będą tworzyć przedstawienie, które zaprezentują podczas dnia otwartego, który odbędzie się w sobotę 31.08.2019.

Pojedziemy też na wycieczkę do kina !

Więcej szczegółów i codzienne relacje z zajęć na naszym FB https://www.facebook.com/bigbennumber1/