Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Angielski teatr dla dzieci DramaKidz Zapraszamy!

Z nieukrywaną radością informujemy, że Szkoła BIG BEN podjęła współpracę z Fundacją Nasze Szczęścia.

Pierwszym wspólnym projektem będą zaplanowane na jesień warsztaty teatralne z językiem angielskim, Zapraszamy do zapisów! Będzie to świetna okazja, aby poznać naszą Szkołę od wewnątrz i przekonać się, że jest to miejsce idealne dla Twojego Dziecka 🙂

DramaKidz to warsztaty teatralne po angielsku – zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-7 lat, które łączą naturalną potrzebę dziecka do odgrywania ról z nauką języka angielskiego. Różnorodne ćwiczenia teatralne mają ogromne znaczenie dla rozwijania kompetencji językowych, stwarzając okazję i motywację do niczym nie skrępowanej komunikacji. Poprzez zabawę dzieci zdobywają nie tylko umiejętności językowe, ale również uczą się pewności siebie i pozbywają zahamowań. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci nieśmiałych, którym “wejście w rolę”, użycie maski czy kukiełki pomaga pozbyć się wstydu czy tremy.

Cykl warsztatów teatralnych zostanie zakończony przedstawieniem wystawionym przez dzieci dla rodziców. Na zajęciach prowadzonych po angielsku, dzieci będą przygotowywać się od podstaw do wystawianej sztuki, ucząc się ról, przygotowując elementy scenografii i strojów, jednocześnie poznając i intensywnie ćwicząc nowe słownictwo i wymowę w scenkach, historyjkach i piosenkach.

Cel:
– stworzenie możliwości swobodnego, nieskrępowanego używania języka
– przełamywanie nieśmiałości, nabieranie pewności siebie
– nauka poprzez zabawę w miłej atmosferze.

Szczegółowy program zajęć zostanie przedstawiony po zebraniu się grupy.

Organizatorem zajęć jest Fundacja Nasze Szczęścia i BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa.

Prowadząca: Anna Bekier – pasjonatka teatru i dzieci, absolwentka filologii angielskiej, mama trójki wesołych brzdąców.

Kiedy? soboty godzina 9.30-10.30
Koszt: 30zł/zajęcia, płatne w karnetach miesięcznych. Ponieważ jest to cykl warsztatów, tylko pierwsze zajęcia mogą być płatne jednorazowo.
Miejsce: BIG BEN Niepubliczna Szkoła Podstawowa ul. Warszawska 57, Lubiczów

Planujemy wystartować w październiku 2019.
Informacje i szczegóły: zapisy@naszeszczescia.pl

Zapraszamy!