Dzień pełen wrażeń w Big Benie!

Dzisiaj naszą Szkołę odwiedziły dwie bardzo miłe osoby 🙂

Pierwszą była Pani Ula, czyli “Bibliotekarka z bajkową walizką” z Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice. Pani Ula gościła w pierwszej i drugiej klasie już po raz kolejny w ramach projektu https://biblioteka-starebabice.pl/…/bibliotekarka-z-bajkow…/.
Dzieci poznały ciekawe, nietypowe książki, a także uczyły się odróżniać i nazywać swoje emocje. W spotkaniu towarzyszył nam sympatyczny robocik, który zmieniał kolory światełek w zależności od emocji, a także wydawał rożne dźwięki.

Serdecznie dziękujemy Pani Uli za wspaniałe i niezwykle interesujące warsztaty i zapraszamy na kolejne spotkania.