Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Przerwa w pracy Szkoły w związku z koronawirusem

Drodzy Rodzice!
Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dotyczy ona oczywiście także naszej Szkoły. Cała nasza kadra jest w gotowości i lada moment uruchomimy lekcje on-line dla naszych Uczniów oraz dziennik elektroniczny Librus, który mamy nadzieję ułatwi nam kontakt zdalny.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Big Bena uspokajamy – telefony kontaktowe działają w normalnych godzinach pracy, odpisujemy także na maile – rekrutacja trwa. Zapraszamy!