Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Przywitaliśmy nowy rok szkolny!

Weszliśmy w nowy rok szkolny z nową energią i uśmiechem!
W tym roku 1.09 był szczególnie wyjątkowy w BIG BEN, w związku ze zmianą organu prowadzącego Szkołę, a także zmianą Dyrektora Szkoły. Funkcję zarządzania Szkołą objęły Panie Anna Warzycha-Druzd Dyrektor Szkoły oraz Pani Aleksandra Perkowska Dyrektor ds. Dydaktycznych. Serdecznie dziękujemy dotychczasowej Pani Dyrektor Jolancie Buczyńskiej, za ogromny trud, zaangażowanie i serce włożone w powstanie i prowadzenie Szkoły w latach 2015-2021.
W tym szczególnym dniu odwiedził nas Wójt gminy Stare Babice Pan Sławomir Sumka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Serdecznie dziękujemy naszym Nauczycielom, Rodzicom i przede wszystkim naszym kochanym Uczniom. Serce rośnie, gdy patrzymy na Wasze uśmiechnięte buzie!

Po oficjalnym uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie mieli okazję poznać instruktorów, którzy będą u nas prowadzić zajęcia dodatkowe. Potem odbył się pokaz iluzji, a na koniec – koncert Pani Leny (nauczyciel muzyki).
Przed nami nowe wyzwania i ciekawe projekty. Mając nadzieję na niezakłócony rok nauki stacjonarnej, życzymy wszystkim naszym Uczniom wielu sukcesów i dobrych chwil w BIG BENie, a Rodzicom życzymy nieustających powodów do dumy z Waszych Pociech.