Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Zakończyliśmy realizację projektu w ramach dofinansowania FRSE “Walka Żywiołów”

BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Andersa zrealizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: „Walka Żywiołów” Celem projektu był wzrost i rozwój kompetencji kluczowych uczniów W 2021 roku nauczyciele i uczniowie klas 6 i 7 Szkoły BIG BEN wzięli udział w projekcie unijnym finansowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. W ramach międzynarodowego projektu współpracowali z uczniami z Włoch, ze szkoły podstawowej w nadmorskim miasteczku – Livorno. Wspólnie realizowali zajęcia przygotowawcze, a w październiku spotkali się w Livorno aby wspólnie stworzyć grę karcianą „Walka Żywiołów”. Było to dla nas wszystkich wspaniałe doświadczenie!

Projekt-podsumowanie-1v.2-eng-GB.docx Projekt-podsumowanie-1v.2.docx