Przejdź do treści

Niepubliczna, prywatna polsko-brytyjska szkoła podstawowa

Pasowanie na ucznia

W piątek 13.10.2023 z ogromnym wzruszeniem przyjęliśmy do grona naszych uczniów pierwszoklasistów. Uroczyście, a jednak bez zbędnego nadęcia, staraliśmy się jak najlepiej zaopiekować emocje, których było bardzo wiele. Nasza przysięga też jest wyjątkowa. Wkład naszych najstarszych uczniów w przygotowanie tego pięknego wydarzenia – bezcenny 💪🥰 Mali i duzi mieli w oczach łzy wzruszenia, których wcale się nie wstydzimy – o których rozmawiamy. Potem już tylko się bawiliśmy. Mali i duzi. Wszak w czasie zabawy tak wiele się od siebie uczymy 🥰
Jako dyrektor niepodagogiczny, jestem dumna, że mogę współtworzyć to piękne dzieło, jakim jest nasza Szkoła BIG BEN Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa imienia Gen. Władysława Andersa ♥️ Szkoła, w której człowiek, a nie system, jest na pierwszym miejscu. Szkoła, w której praca daje poczucie sensu i sprawczości. Dziękuję wszystkim, którzy ją tworzycie ♥️ praca z Wami to prawdziwa przyjemność ♥️
Wasz Dyrektor.